Program prireditve

  • Sobota, 23. september 2017 Open or Close

    ARENA BONIFIKA - ODER 1

    10:00 Diegoo - egg divider - prikaz in tekmovanje
    12:00 Kroštole in miške, TŠKD Graščišče
    14:00 20 Chocolate: Izdelava zdrave temne čokolade doma v 15 minutah
    14:30 Eppinger Caffè: Razrez kremšnite velikanke
    16:00 Kuharski šov z Aleksandrom Matičem iz Restavracije Admiral: Sladoled iz kozjega sira in orehov s flambiranimi figami
    18:00 Slow food Primorska: Sladice z bučnim oljem, granola z medom in suhim sadjem (mednarodna delavnica v angleščini)

    ARENA BONIFIKA - ODER 2

    11:00 Kuharski duo šov: Sara Rutar in David Bais
    13:00 Veganska delavnica: Arašidovo-čokoladna strjenka in ostale skrivnosti veganske kuhinje
    15:00 Andrea Tortora - 100% Panettone
    17:30 Srečanje abrahamovcev

    ARENA BONIFIKA - ob stojnicah ponudnikov

    9:00 – 19:00 HELEN DORON delavnice za otroke v angleškem jeziku
    10:00 Sladki nasmehi na Sladki Istri, otroške delavnice
    11:00 Otroške delavnice z Večgeneracijskim centrom Morje Koper
    12:00 HELEN DORON otroška predstava v angleškem jeziku
    15:00 Sladki nasmehi na Sladki Istri, otroške delavnice
    16:00 HELEN DORON otroška predstava v angleškem jeziku
    17:00 Otroške delavnice z Večgeneracijskim centrom Morje Koper

    ARENA BONIFIKA - BORILNICA

    10:00 Vodena degustacija medenega vina: Medarna Kovačič
    12:00 Vodena vinska degustacija: Ekološka kmetija Plahuta
    14:00 Vodena vinska degustacija: Vinska klet Hreščak
    16:00 Vodena degustacija piva: Tankr
    18:00 Vodena vinska degustacija: DVSI - Ingrid Mahnič - zmagovalka natečaja Muškat Sladke Istre 2017

    PRIREDITVENI ŠOTOR 2

    9:00 – 12:00 Brezplačno merjenje sladkorja v krvi (ZD Koper, Specialistična ambulanta za diabetike)
    9:00 – 19:00 Radijski klub "Gremo plesat", Radio Koper
    9:00 – 19:00 Blaž Habjan: Izdelava sladkih figuric v Deželi čokolade
    9:00 – 19:00 20 Chocolate: Potovanje od kakavovega zrna do čokoladne tablice
    10:30 Robert Titan: delavnica izdelave nakelde
    18:00 Kuharski šov za otroke: Sašo Miljuševič, zmagovalec MasterChef Slovenija 2015

    PRISTANIŠKA ULICA

    9:00 – 19:00 BYC Regata za Pokal Slovenije 2017
    18:30 Praznovanje 60. obletnice Kavarne Triglav
  • Nedelja, 24. september 2017 Open or Close

    ARENA BONIFIKA - ODER 1

    10:00 50 odtenkov slive, kuharski šov z Davidom Baisom
    12:00 20 Chocolate: Izdelava zdrave temne čokolade doma v 15 minutah
    14:00 Kuharski šov za otroke: Sašo Miljuševič, zmagovalec MasterChef Slovenija 2015
    16:00 Kuharski šov z Aleksandrom Matičem iz Restavracije Admiral: Sladoled iz kozjega sira in orehov s flambiranimi figami
    18:00 Veganska delavnica: Jagodna strjenka in ostale skrivnosti veganske kuhinje

     ARENA BONIFIKA - ODER 2

    11:00 Kuharski šov s Tomažem Bevčičem iz Restavracije Rizibizi
    13:00 Predstavitev Carpaccio 500
    15:00 Ludus Naturae, Igra narave - zdrava kvalitetna orehova jedrca = zdrava sladica
    17:00 Kuharski šov s Saro Rutar, zmagovalka MasterChef Slovenija 2017

    ARENA BONIFIKA - ob stojnicah ponudnikov

    9:00 – 19:00 HELEN DORON delavnice za otroke v angleškem jeziku
    10:00 Sladki nasmehi na Sladki Istri, otroške delavnice
    11:00 Otroške delavnice z Večgeneracijskim centrom Morje Koper
    12:00 HELEN DORON otroška predstava v angleškem jeziku
    15:00 Sladki nasmehi na Sladki Istri, otroške delavnice
    16:00 HELEN DORON otroška predstava v angleškem jeziku
    17:00 Otroške delavnice z Večgeneracijskim centrom Morje Koper

    ARENA BONIFIKA - BORILNICA

    10:00 Vodena degustacija medenega vina: Medarna Kovačič
    12:00 Vodena degustacija koktejlov: Kantina Rikardo - Šcepec Mediterana in Nonina ljubezen
    14:00 Vodena vinska degustacija: Vinakoper
    16:00 Vodena vinska degustacija: Vina Montis
    18:00 Vodena vinska degustacija: Vina Bordon

    PRIREDITVENI ŠOTOR 2

    9:00 – 19:00 Blaž Habjan: Izdelava sladkih figuric v Deželi čokolade
    9:00 – 19:00 20 Chocolate: Potovanje od kakavovega zrna do čokoladne tablice
    9:00 – 19:00 Sladki dan s TV Koper - Capodistria
    15:00 Robert Titan: delavnica izdelave "fritul z dušo"
    17:00 Slow food Primorska: Sladice z bučnim oljem, granola z medom in suhim sadjem (mednarodna delavnica v angleščini)